Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Mevlit ilanı | Vefat ilanı
Lütfen Bekleyiniz...
Vefat ilanı uygun fiyat

Mevlit ilanı

Mevlit ilanı Hürriyet, Sabah, Sözcü, Cumhuriyet gibi gazetelerde ve diğer bütün ulusal, günlük gazetelerde yayınlanabilen cenaze ilanlarıdır.

Gazeteye mevlit ilanı vermek hakkında bilgilere 7 gün 24 saat açık ve sizlere profesyonel kadro ile hizmet sunan ilan ajansımızdan ulaşabilirsiniz. Sosyal ilanlar içerisine giren ve çerçeveli ilanlar olan mevlit ilanları yayınlatmak istiyorum diyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız durumunda gazeteye mevlit ilanı verebilirsiniz.

Tam sayfa, yarım sayfa ve çeyrek sayfa ölçülerinde yayınlanan mevlit ilanları istenilirse tercih edilen diğer ölçülerde 3×10, 4×15 gibi ölçülerde de yayınlanmaktadır. Ölçülerine ve ilan büyüklüğüne göre fiyatlandırılan mevlit ilanlarını gazeteye vermek için bizlere her saat iletişim kısmındaki telefonlarımızdan www.vefat-ilani.com/iletisim/ ulaşıp gazeteye mevlit ilanı verebilirsiniz.

Türkiyenin her şehrinden gazeteye ilan alabilen vefat ilan servisini aramanız durumunda gazetelere mevlit ilanlarınızı ve diğer tüm ilan çeşitlerini verebilirsiniz.

Mevlit ilanı Verme Ajansı