Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Anma ilanı | Vefat ilanı
Lütfen Bekleyiniz...

Anma ilanı

Anma ilanı gazetelerde yayınlanan vefat eden kişinin yıl dönümünde verilen çerçeveli sosyal ilanlardır. Vefat eden kişinin yakınları, ailesi veya arkadaşları tarafından verilmektedir.

Hürriyet, Sözcü, Sabah, Cumhuriyet gazetelerine anma ilanı vermek istiyorum diyorsanız gazete vefat ilanı ajansımıza telefon numaralarımızdan ulaşıp ilan verebilirsiniz. Anma ilanları gazetelerin vefat ilanı sayfalarında yayınlanmaktadır. Ekonomik fiyatlı anma ilanı teklifi almak için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Günün her saati ilan verme hizmeti sunan anma ilanı ajansı olarak bizler sizlerden gelen ilanları son derece titizlikle, hızlı ve ekonomik fiyatlar çerçevesinde yayınlamaktayız.

Türkiye geneli baskısında veya diğer tüm baskılarda gazeteye anma ilanı vermek için bizlere günün her saati irtibat telefonlarından www.vefat-ilani.com/iletisim/ ulaşıp en uygun fiyatlar ile gazeteye anma ilanlarınızı verebilirsiniz.

Anma ilanı Ajansı