Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Ölüm ilanı | Vefat ilanı
Lütfen Bekleyiniz...

Ölüm ilanı

Ölüm ilanı ulusal ve günlük gazetelerde vefat ilanı sayfalarında yayınlanan kişinin yakınları veya iş arkadaşları, ailesi tarafından verilen çerçeveli ilanlardır. Tam sayfa ölüm ilanı, yarım sayfa, çeyrek ve diğer ölçülerde ölüm ilanları gazeteye verilmektedir.

Hürriyet vefat ilanı sayfalarına, Sözcü gazetesine, Sabah, Cumhuriyet gazetelerine ve diğer bütün gazetelere ölüm ilanı vermek için ilan ajansımızı günün her saati arayıp gazeteye ölüm ilanı verebilirsiniz. En uygun fiyat avantajları, özel indirim ve seçeneklerden yararlanmak için ilan ajansımıza iletişim www.vefat-ilani.com/iletisim/ kısmındaki telefon numaralarından ulaşıp gazeteye ölüm ilanı verme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Bir gazeteye veya birden fazla gazeteye ölüm ilanı vermek istiyorum diyorsanız Türkiyenin her yerinden bizi arayıp, kolay ve ekonomik fiyat seçenekleri ile gazeteye ölüm ilanı verebilir, hızlı ve kaliteli ilan tasarımlarımız ile ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Gazeteye ölüm ilanı vermek, detaylı bilgiler almak ve ölüm ilanı fiyatları, ödeme seçenekleri hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizi günün her saati arayıp ilan verebilirsiniz.

Ölüm ilanı Vermek