Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/wwwroot/vefat-ilani.com/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Cenaze ilanı | Vefat ilanı
Lütfen Bekleyiniz...

Cenaze ilanı

Cenaze ilanı vefat eden kişinin ardından verilen ilanlardır. Cenaze ilanları gazetelere verilmektedir. Gazete ilan ajansımız sizlerden gelen cenaze ilanlarını almakta ve yayınlamaktadır. Cenaze ilanları istenilen bütün gazetelerde yayınlanabilir.

Cenaze ilanı Hürriyet, Sabah, Sözcü, Cumhuriyet ve diğer bütün gazetelere verilen, tam sayfa, yarım, çeyrek sayfa boyutlarında veya istenilen boyutlarda olan çerçeveli sosyal ilanlardır. Cenaze ilanlarında vefat eden kişinin yakınları, akrabaları, iş arkadaşları vs. tarafından verilen ilanların yayınlanması işlemlerini sağlayan ilan ajansımız sizlere günün her saati, 24 saat boyunca (gece – gündüz) hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz her zaman bizi arayıp gazeteye cenaze ilanı vermek işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Cenaze ilanı vermek için bizi aramanız durumunda ilan tasarımınızı hızlı ve kaliteli bir biçimde hazırlayıp sizlere sunmakta ve ilanınızı yayınlamaktayız. Türkiye geneli cenaze ilanı yayınlatmak, İstanbul, Ankara, İzmir baskılarında cenaze ilanı vermek ve yayınlatmak için bizi aramanız yeterli olmaktadır.

Cenaze ilanı vermek istiyorum diyorsanız sizler de ilan merkezimize anında iletişim telefonlarımızdan www.vefat-ilani.com/iletisim/ hemen ulaşıp gazeteye cenaze ilanı vermek için işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Cenaze ilanı Hizmeti